Сьогодні відкрилась щорічна виставка тюльпанів на Співочому полі, яка триватиме до 23 травня.

Для створення різнобарвної композиції працівники КП УЗН Солом’янського району восени минулого року висадили 25 тисяч цибулин тюльпанів.


Терапія красою весняного парку “Відрадний”

Викошування газонів є обов’язковим заходом по догляду за зеленими зонами, і особливо важливим є перший покіс трав’яного покрову після зимового періоду.
Для забезпечення належного стану газонів в межах зелених зон району, вчасного виконання робіт з покосу, використовуємо сучасну техніку і засоби малої механізації.

56 ялин висаджено на Повітрофлотському проспекті, 78-80.
Хвойні породи є важливим компонентом ландшафту, застосування якого значно підвищує художній ефект, що обумовлено високими декоративними якостями вічнозелених. При цьому вони очищають і оздоровлюють атмосферу, бо виділяють фітонциди.

30


Цього разу примножуємо зелені насадження в Парку захисників України.
46 ялин висаджено працівниками КП УЗН Солом‘янського району на території парку.

Нині в оранжереї КП УЗН Солом‘янського району «пік загруженості».
Всі стелажі, і навіть підлога заповнені квітниковою розсадою однорічних, дворічних і багаторічних квітів.
Розквітають сурфінії, петунії, чорнобривці, бегонії, які при настанні сприятливих умов будуть висаджені на квітники Солом’янського району.
А поки чекаємо справжнього весняного тепла і готуємо місця для висадження квітів.

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.
Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.
Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня охорони праці на вшанування пам’яті загиблим на виробництві в парку «Відрадний» відбулось покладання квітів до пам’ятника, та символічне висадження ялини спільно з працівниками Головного управління держпраці.

Колектив КП УЗН Солом’янського району дружній і працьовитий.
Доказом цього є сьогоднішня толока в парку біля кінотеатру «Тампере», до якої долучився адміністративно-управлінський та інженерно-технічний персонал підприємства.
Замість звичної роботи з проведення розрахунків, формування звітів і кошторисів, висаджували дерева та кущі, прибирали листя, фарбували лави і урни.
Адже ми любимо Солом’янський район!

Ще +80 – саме стільки дерев висаджено за останні два дні на бульварі Вацлава Гавела.
Далі буде…
1 2 3 29