Початок зими не щедрий на сніг, що дає змогу продовжити прибирання опалого листя. Цього тижня працівники КП УЗН Солом’янського району забезпечують упорядкування зелених зон вздовж вулиць Шепелєва, Героїв Севастополя, Волгоградська, Донця, Уманська, Антонова, скверів на розі вулиць Преображенська і Олексіївська, на бульварі Гавела та інших об’єктів.

 


В останні дні осені лише поодинокі дерева залишаються в яскравому листяному вбранні. Готуючи зелені зони до зими, прибираємо опале листя там, де йому точно не місце – на пішохідних доріжках та зелених зонах біля них і проїзних частин, на квітниках, дитячих і спортивних майданчиках. А на допомогу приходить спеціальна техніка та обладнання.


Київ засніжило) А це значить, що до поточних робіт з прибирання балансових територій, прибавилось очищення доріжок та сходів від снігу, а також посипання протиожеледною сумішшю.

П’ятниця 13-го розпочалась з неприємних новин – в парку «Відрадний» невідомими викрадено 16 кущів ялівцю.
Ми не віримо в забобони про цей нещасливий день, продовжуємо робити Солом’янський район ще зеленішим і гарнішим. І знову ж просимо всіх, хто є свідком подібних фактів, телефонувати до правоохоронних органів та звертатись до Муніципальної охорони, яка чергує в парку «Відрадний».
Давайте дбати про красу, а не руйнувати її, також поважати один одного, себе, рідне місто і працю інших людей .

В рамках другого етапу командно-штабного навчання відпрацьовано практичну частину реагування в разі виникнення надзвичайних ситуацій та проведено видалення аварійного дерева на вулиці Олекси Тихого, 57.


Сьогодні в Солом’янській РДА провели перший етап командно-штабного тренування з органами управління та силами цивільного захисту щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру.
Під час тренувань директор КП УЗН Солом‘янського району Олексій Лукаш доповів про готовність підприємства до ефективних дій на випадок аварійних, надзвичайних ситуацій, а також до роботи в зимовий період.

Новий робочий тиждень розпочався із зустрічі з мешканцями району та обговорення питання створення культурно-історичного осередка, присвяченого історії виникнення річки Либідь на території парку «Відрадний».
Ідея створення такого просвітницького осередку, яка належить історику-краєзнавцю Сергію Петровичу Кардашу та представникам ГО «Відрадний.Інфо» отримала позитивну оцінку серед мешканців мікрорайону Відрадний і підтримана з боку КП УЗН Солом’янського району. Окрема подяка за активну участь керівнику ОСН Караваєві Дачі Олені Папуші.
Вже минулого тижня проведено перший етап реалізації: перенесено пам’ятний знак з написом «Виток р. Либідь» та облаштовано квітник. Сьогодні обговорено подальші дії облаштування культурно-історичного осередку.
Маємо надію, що такий просвітницький осередок в парку «Відрадний» буде корисним і цінним не тільки для мешканців міста, а й для гостей столиці.
Дякуємо ініціаторам за діяльність і вклад в розвиток району.

Доки майбутні саджанці троянд підростають і набираються сил в оранжереї, продовжуємо осіннє облаштування квітників🌸🌱
В сквері на Повітрофлотському, 41 висадили незабудку, в парку “Відрадний” – тюльпани🌷
А ще викопуємо канни для належного зберігання до наступної весни.

Поки природа готується до зимового сну, робота в оранжереях КП УЗН Солом’янського району не зупиняється ні на мить, адже тут вирощуються рослини для озеленення і квіткового оформлення району.

Укорінені живці троянд пересаджуємо в горщики для подальшого розвитку кореневої системи та зростання рослин, а вже наступного року зможемо висадити їх в парках і скверах Солом’янського району.


Сьогодні на вулиці Білецького працівниками КП УЗН Солом’янського району висаджено 25 кленів.
Але це не все! Лише за останні два тижні зелений фонд Солом’янського району поповнився ще на 74 дерева. Саме стільки саджанців липи, кленів і каштанів висаджено вздовж вулиць Борщагівська, Олекси Тихого, Повітрофлотського проспекту та Ковальського провулку.
1 2 3 26