Працюємо не покладаючи рук над створенням зеленого, чистого і комфортного міста


Після тривалої спеки і посухи, погода порадувала свіжістю і запахом літнього дощу
Невпинно продовжуємо піклуватись про балансові зелені зони. Серед останніх робіт:
формувальна обрізка кущів і живоплотів
– видалення порослі і санітарна обрізка дерев
– оновлення квітників і прополювання бур‘янів
– викошування газонів
– корчування і прибирання пнів
– підмітання доріжок, прибирання сміття і рослинних решток

В черговий раз наслідки зливи та поривів вітру – зламані і повалені дерева. В терміновому порядку проводимо обстеження закріплених територій та ліквідуємо наслідки негоди.


На виконання рішення постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики 15.06.2021 (протокол № 7/10) КП УЗН Солом’янського району повідомляє, що 20 липня 2021 року будуть проводитись роботи з обрізки дерев в парку біля кінотеатру «Тампере» та на вулиці Героїв Севастополя, 42. Роботи будуть проводитись протягом дня.


Аби зелені зони Солом’янського району завжди були чистими, затишними і  естетично привабливими, працівники КП УЗН Солом’янського району щоденно доглядають за зеленими насадженнями та підтримують належний санітарний стан на балансових територіях.

Санітарне прибирання територій проводиться щоденно, починаючи з сьомої години ранку.

Нехай новий робочий тиждень буде наповнений успіхами і гарними враженнями!


Щоденно працівники КП УЗН Солом’янського району здійснюють комплекс заходів з утримання і благоустрою парків, скверів та інших зелених зон Солом’янського району, незважаючи на «шалену» спеку.
Проводимо формувальну обрізку кущів, поновлюємо пристовбурові лунки дерев, викошуємо газони, прополюємо квітники і особливу увагу приділяємо поливу зелених насаджень.

Найбільше пернатим до вподоби стануть зерно, подрібнені овочі, вівсяні пластівці, горох, нежирний сир або шкаралупа яєць. А от хліб та інші вироби з борошна, каші на молоці, баштанні культури, солодкі, солоні і жирні продукти є шкідливими для птахів.
Тому звертаємось до всіх відвідувачів парку дотримуватись простих правил, аби турбота була тільки в користь для пернатих.

На виконання рішення постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики 15.06.2021 (протокол № 7/10) КП УЗН Солом’янського району повідомляє, що у вихідні дні 10-11 липня 2021 року будуть проводитись роботи з видалення сухостійних дерев за адресами: вул. Смілянська, ріг вулиць Молодогвардійська та Донецька, вул. Героїв Севастополя, вул. Шепелєва, вул. Каблукова, вул. Василенка, вул. Метробудівська, вул. Шутова, бульвар В. Гавела, проспект Відрадний відповідно до актів обстеження зелених насаджень , що підлягають видаленню № 309-А від 12.05.2021, № 162-А від 01.04.2020. Роботи будуть проводитись протягом дня.
Завчасно просимо не залишати свої автомобілі на проїзних частинах вказаних вулиць, адже це заважатиме виконанню робіт.

В розпал літньої спеки до скверу на вул. Мартиросяна,  парків «Відрадний» та імені Миколи Зерова повернулись улюблені девайси – рамки-розпилювачі.

Відтепер кожен може «знизити градус» спеки, отримавши легкий душ та просто подихавши водним пилом, прогулюючись вказаними парками і сквером чи крокуючи по своїх справах.

Приємної вам прохолоди і гарного настрою. Ми працюємо для вашого комфорту!


Задля забезпечення належного стану балансових територій, працівники КП УЗН Солом’янського району щоденно виконують ряд робіт, серед яких:

  • висадження квітів
  • прополювання квітників та живої огорожі
  • викошування газонів
  • полив зелених насаджень
  • прибирання сміття і підмітання доріжок
  • видалення порослі

Наша мета – зелений і мальовничий Солом’янський район!

1 2 3 31