Переймаючи досвід колег КП УЗН Деснянського району, проводимо профілактичну роботу щодо запобігання знищення зелених зон внаслідок паркування автомобілів.

Так, сьогодні зранку працівники КП УЗН Солом’янського району розмістили на автівках, припаркованих в межах зелених зон парку «Орлятко» та вулиці Василенка, попередження про порушення норм чинного законодавства, зокрема пункту 9.6.1. Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051, згідно якого забороняється заїзд та паркування автомобілів на території об’єктів благоустрою зеленого господарства (зеленій зоні), а також пункту 15.10 Правил дорожнього руху – стоянка забороняється на тротуарах та на газонах.

У разі відсутності реагування з боку власників авто, підприємством будуть направлені відповідні матеріали до правоохоронних органів.

В черговий раз просимо мешканців міста і гостей столиці берегти природу та цінувати роботу інших.

 


Вересень цього року досить прохолодний, похмурий і дощовий. Але, як кажуть, у природи немає поганої погоди.

За будь-яких погодних умов забезпечуємо проведення ряду робіт з утримання та благоустрою закріплених територій. Серед робіт поточного тижня – прибирання опалого листя, санітарне очищення зелених зон, впорядкування квітників, висадження дерев, догляд за кущами і живоплотами.

 


Мета КП УЗН Солом’янського району – це ошатні парки, комфортні сквери, затишні алеї, безпечні дитячі та спортивні майданчики майданчики, барвисті квітники, зелений, чистий і квітучий Солом’янський район. Задля досягнення цієї мети постійно забезпечуємо проведення комплексу заходів з утримання, благоустрою, озеленення територій, закріплених за підприємством.


Так розпочалось створення алеї гортензій в парку «Відрадний».

Впевнені, що ця локація стане перлиною одного з найкращих парків міста і улюбленим місцем для фотосесій.

Дякуємо Розсадник рослин «Наталіс» за розкішні кущі гортензій.


У літні спекотні дні важливим завданням є регулярний полив дерев, чагарників і квітників, чому і приділяємо особливу увагу.


Щоб парки, сквери та інші зелені зони загального користування Солом’янського району були комфортними та безпечними для відпочинку, працівники підприємства пильнують за кожним елементом благоустрою. Цими днями ремонтували лави в парках «Відрадний» і біля кінотеатру «Тампере», на бульварі Вацлава Гавела, а також огорожу дитячого майданчика в сквері на вулиці Білгородській.
Бажаємо приємного відпочинку!
 

Навіть коли підла триколорна куля потрапила їй у самісіньке серце.
До Дня Незалежності України на проспекті Перемоги створено патріотичну квіткову композицію, яка символізує незламний дух і згуртованість українського народу, світле і мирне майбутнє нашої Батьківщини.
Україна живе, наше серце б’ється і скоро ми напишемо дату перемоги нашої Держави!
Слава ЗСУ!
Україні слава!

Навряд чи знайдеться людина, яка не захопиться неповторною красою гортензій. Вражають вони й своєю тривалістю цвітіння – перші пишні суцвіття гортензій з’являються наприкінці липня, останні тримаються до вересня.
Розкішним білим цвітом гортензій наповнюються парки і сквери району.

Прикладаємо максимум зусиль для забезпечення належного стану зелених зон рідного міста: викошуємо газони, упорядковуємо квітники, здійснюємо формувальну обрізку кущів та живоплотів, а також кожного дня ретельно прибираємо балансові території від сміття.


Квітники квітують та радують перехожих, відвідувачів парків і скверів Солом’янського району.

Аби вони мали привабливий і охайний вигляд, радували яскравим, різнобарвним цвітінням до пізньої осені, забезпечуємо вчасне прополювання і полив квітників, а також видалення відцвівших квітів.

1 2 3 58