День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) – свято запозичене, але досить популярне в Україні, яке щорічно відзначається 14 лютого.
Працівники КП УЗН Солом’янського району приготували «валентинку» для мешканців Солом’янського району – лаву у вигляді серця, яку сьогодні встановили в парку «Відрадний».
Маємо надію, що лава стане улюбленим місцем зустрічі закоханих.
Запрошуємо всіх до тематичної фотозони поринути у святкову, романтичну атмосферу.

Поки за вікном лютує зима, в оранжереї КП УЗН Солом’янського району панує своя атмосфера.
Тут тепло і зелено, підростає майбутня окраса парків і скверів.
Аби цієї весни заквітчати Солом’янський район, нині створюємо належні умови для росту квітникової розсади, піклуємось про відповідний температурний режим та регулярний полив рослинок.

Працівники КП УЗН Солом’янського району докладають максимум зусиль для комфортного пересування балансовими територіями підприємства.
Забезпечуємо очищення доріжок, сходів та переходів.

Охорона праці і техніка безпеки є важливою складовою будь-якого підприємства, визначаючи людину як головну цінність.
Згідно Закону України “Про охорону праці” працівники КП УЗН Солом‘янського району проходять навчання з охорони праці та перевірку знань.
Цього тижня проведені позапланові навчання працівників підприємства за участю представника спеціалізованого учбового комбінату.

Сьогоднішній робочий день працівників КП УЗН Солом’янського району розпочався, коли стрілки годинника показували п’яту ранку.
Забезпечуємо розчищення сходів, доріжок і переходів в межах закріплених територій, задля створення комфортних та безпечних умов пересування киян.
Бажаємо вдалого дня)

Засніжені хвойні рослини виглядають чарівно. Проте товстий шар снігу на вічнозелених деревах може призвести до обламування гілля та втрати декоративного вигляду рослин.

Аби упередити пошкодження, працівники КП УЗН Солом’янського району проводять струшування снігу з хвойних насаджень.


Місто ще спить, а в парках і скверах Солом‘янського району вже кипить робота з очищення доріжок від снігу.


В день Нового року за старим стилем зима засіяла місто снігом, неначе підтримуючи традицію цього свята – посівання в оселях.
Ну а працівники КП УЗН Солом’янського району вже традиційно оперативно реагують на снігові опади і забезпечують догляд за доріжками, сходами і переходами в межах закріплених територій, аби пересування киян було комфортним та безпечним.

Працівники КП УЗН Солом’янського району відразу узялися до роботи. Розчищаємо доріжки і сходи на балансових територіях, аби забезпечити максимально комфортні і безпечні умови пересування.

Навкруги панує передноворічна метушня: прикрашаються оселі, готуються подарунки і ласощі.
В парках «Відрадний» та імені М. Зерова на вас чекають новорічні ялинки і святкові фотозони.
Бажаємо гарного настрою!
1 2 3 27