Основне завдання колективу –  догляд і збереження у належному санітарному та естетичному стані зелених насаджень Солом’янського району.

Це – парки, сквери, бульвари та зелені насадження вздовж центральних вулиць. Всі ми бачимо, що обличчя рідного міста останнім часом безперечно змінилось на краще – воно виглядає чистим, охайним, доглянутим.

Мета Керівництво

ПРО ПІДПРИЄМСТВО.

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва створено рішенням Київської міської ради від 02.10.2001 № 59/1493 «Про деякі питання діяльності підприємств, що входять до складу Київського державного комунального об’єднання зеленого будівництва «Київзеленбуд», є правонаступником комунального підприємства «Ятрань» Жовтневого району, комунального підприємства зеленого господарства Залізничного району, комунального підприємства зеленого господарства Радянського району «Діброва» в частині прав та обов’язків що випливають з переданого ними майна, засновано на комунальній власності територіальної громади м. Києва і підпорядковується Управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень  Солом’янського району м. Києва забезпечує виконання низки робіт по створенню, догляду та експлуатації об’єктів благоустрою району.       

Підприємство  виконує роботи по озелененню, догляду та експлуатації за зеленими насадженнями району на загальній площі 587,67 га., з них 15 парків загальною площею 203,01 га, 106 скверів – 62,51 га, розв’язки – 3,8 га, бульвари та проспекти – 51,02 га, вуличні насадження – 86,81 га, інші зелені  насадження загального користування – 176,69 га.

Протягом 2014-2021 років площа підпорядкованих територій збільшилась на 50,3 га шляхом створення нових зелених зон, надання земельним ділянкам статусу скверу: сквер на вул. Антонова, 37-47, сквер на вул. Антонова, 2/32, сквер на вул. Єреванській, сквер на вул. Солом’янській, 28,сквер на вул. Білгородській, сквер на проспекті В. Лобановського, 27-33, сквер на розі вул. М. Донця та проспекту Відрадного, сквер на вул. Польовій, сквер на вул. Мацієвича, сквер між вулицями Кишинівська та Азовська, сквер між вулицями Протасів Яр та Амосова, парк між вулицями Кадетський Гай та Івана Пулюя, сквер на вул. Волошина, сквер на вул. Глінки, 6, сквер на пров Політехнічному, 2Б, сквер М. Шаповала на Повітрофлотському проспекті, 11-13, сквер на вул. Машинобудівній, 25А та інші.

МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Головною метою підприємства у сфері благоустрою району та оздоровлення навколишнього природного середовища є утримання на належному рівні та покращення стану міських зелених насаджень, створення нових і реконструкцію існуючих зелених насаджень, забезпечення квіткового оформлення міста, впровадження нових видів красиво квітучих, декоративних квіткових культур, кущів і дерев, догляд за зеленими насадженнями, благоустрій зон масового відпочинку населення. Сьогодення підтверджує, що одним з головних компонентів міста є зелені насадження, які позитивно впливають на сприйняття Києва, підвищують його ландшафтну, художню та естетичну виразність, водночас покращують умови праці, побуту та відпочинку мешканців Солом’янського району. Кількість працівників. Фактична кількість працівників підприємства станом на 31.12.2021 складає 233 особи. На базі підприємства функціонує оранжерейно-парникове господарство, що включає дві теплиці, в межах якого щорічно вирощується більше 2,5 млн. одиниць рослинної продукції.