Продовжуємо упорядкування балансових територій підприємства після зимового періоду: прибираємо опале листя, видаляємо поросль, проводимо санітарну обрізку дерев.


Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Дорогі жінки, дівчата, нехай це тепло оселиться у ваших домах і душах. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті!
Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження.
Ви – чарівні!
Зі святом!

Робота в оранжереї КП УЗН Солом’янського району «кипить» щодня. Окрім квітникової розсади, вирощуємо власний посадковий матеріал кущів. Дотримуючись агротехнічних прийомів, проводимо черенкування кущів та висадження живців у підготовлений грунт для їх укорінення. Зокрема на фото: черенкування ялівцю та підготовка живців до висадження, а також укорінені кущі тису.
Саме в теплично-парниковому господарстві ця зелена «малеча» підростає, кріпне, проходить загартовування і поступово готується до дорослого життя – висаджування у відкритий ґрунт.

Трішки весняної краси з оранжереї КП УЗН Солом’янського району. На жаль, фото не передають неймовірний аромат.
Нехай перший тиждень весни буде легким і продуктивним.

В оранжереї вже нині по-весняному зелено – підростає і набирається сил розсада незабудки, бегонії, сальвії, петунії, тагетису, яка уквітчає парки, сквери та інші зелені зони загального користування.
А працівники КП УЗН Солом’янського району своєю працею створюють всі належні умови для зростання квіточок.

І в суботу працівники КП УЗН Солом‘янського району продовжують боротьбу за чисті доріжки і сходи в парках, скверах, на бульварах району.

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) – свято запозичене, але досить популярне в Україні, яке щорічно відзначається 14 лютого.
Працівники КП УЗН Солом’янського району приготували «валентинку» для мешканців Солом’янського району – лаву у вигляді серця, яку сьогодні встановили в парку «Відрадний».
Маємо надію, що лава стане улюбленим місцем зустрічі закоханих.
Запрошуємо всіх до тематичної фотозони поринути у святкову, романтичну атмосферу.

Поки за вікном лютує зима, в оранжереї КП УЗН Солом’янського району панує своя атмосфера.
Тут тепло і зелено, підростає майбутня окраса парків і скверів.
Аби цієї весни заквітчати Солом’янський район, нині створюємо належні умови для росту квітникової розсади, піклуємось про відповідний температурний режим та регулярний полив рослинок.

Працівники КП УЗН Солом’янського району докладають максимум зусиль для комфортного пересування балансовими територіями підприємства.
Забезпечуємо очищення доріжок, сходів та переходів.

Охорона праці і техніка безпеки є важливою складовою будь-якого підприємства, визначаючи людину як головну цінність.
Згідно Закону України “Про охорону праці” працівники КП УЗН Солом‘янського району проходять навчання з охорони праці та перевірку знань.
Цього тижня проведені позапланові навчання працівників підприємства за участю представника спеціалізованого учбового комбінату.
1 2 3 29