Сьогоднішній робочий день працівників КП УЗН Солом’янського району розпочався, коли стрілки годинника показували п’яту ранку.
Забезпечуємо розчищення сходів, доріжок і переходів в межах закріплених територій, задля створення комфортних та безпечних умов пересування киян.
Бажаємо вдалого дня)

Засніжені хвойні рослини виглядають чарівно. Проте товстий шар снігу на вічнозелених деревах може призвести до обламування гілля та втрати декоративного вигляду рослин.

Аби упередити пошкодження, працівники КП УЗН Солом’янського району проводять струшування снігу з хвойних насаджень.


Місто ще спить, а в парках і скверах Солом‘янського району вже кипить робота з очищення доріжок від снігу.


В день Нового року за старим стилем зима засіяла місто снігом, неначе підтримуючи традицію цього свята – посівання в оселях.
Ну а працівники КП УЗН Солом’янського району вже традиційно оперативно реагують на снігові опади і забезпечують догляд за доріжками, сходами і переходами в межах закріплених територій, аби пересування киян було комфортним та безпечним.

Працівники КП УЗН Солом’янського району відразу узялися до роботи. Розчищаємо доріжки і сходи на балансових територіях, аби забезпечити максимально комфортні і безпечні умови пересування.

Навкруги панує передноворічна метушня: прикрашаються оселі, готуються подарунки і ласощі.
В парках «Відрадний» та імені М. Зерова на вас чекають новорічні ялинки і святкові фотозони.
Бажаємо гарного настрою!

Задля збереження вічнозелених дерев і кущів напередодні новорічних свят, працівниками КП УЗН Солом’янського району проводиться обробка насаджень репелентами. Ці речовини абсолютно безпечні для рослин, але при потраплянні до оселі виділяють неприємний запах.
Також підприємством направлено листи до структурних підрозділів Національної поліції України щодо посилення патрулювання місць висадження хвойних дерев і кущів, для забезпечення їх охорони та уникнення випадків викрадення рослин.
Пам‘ятайте, що незаконна вирубка хвойних дерев несе за собою стягнення штрафу в розмірі від 510 до 5100 гривень (згідно зі статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Аби не зіпсувати собі новорічний настрій смердючим «ароматами» в домівці або не загриміти до відділення поліції, оберіть штучну ялинку або живу, придбану на спеціалізованих ярмарках.
Бережіть природу!

Не покладаючи рук протягом вихідних, так і сьогодні з п’ятої ранку працівники КП УЗН Солом’янського району здійснюють посипання доріжок в парках, скверах, на бульварах піщано-соляною сумішшю, а також їх очищення від льодового покриву.
Будьте обережними!


Сьогодні працівники КП УЗН Солом’янського району розпочали свій робочий день о п’ятій ранку, адже погіршення погодних умов призвело до утворення суцільного льоду на пішохідних доріжках і сходах.
З метою створення зручних умов для пересування мешканців району територіями парків, скверів і бульварів, забезпечуємо посипання доріжок і сходів протиожеледною суммішю, а також розчищаємо наледь.
Будьте обережними на дорогах і тротуарах! Пам’ятайте, що поспіх збільшує небезпеку слизоти. Ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте в колінах, ступайте на всю підошву. Не тримайте руки в кишенях.

Зима – складний період у житті птахів. Дехто відлітає у теплі та багаті кормом краї, а ті, які залишилися зимувати потребують найбільшої допомоги.

Фахівці підприємства долучились до загальнодержавної акції «Нагодуй птахів взимку», організованої Державним агентством лісових ресурсів України за підтримки Управління екології та природних ресурсів КМДА.

В парках Ландшафтний, «Орлятко», імені М. Зерова, скверах на вул.  Мартиросяна, вул. Глінки, 6 та вул. Донецькій, 57А годівнички вже  «чекають» на своїх пернатих відвідувачів.

Маємо надію, що ці «будиночки» допоможуть птахам вижити в холодну пору року.

 

1 2 3 28