Виходячи з потреб підприємства та за аналізом діяльності минулих років КП УЗН Солом’янського району м. Києва оголошує закупівлю електричної енергії  з очікуваною вартістю 2 647 400,00. Вимоги до технічних та якісних характеристик вказано в тендерній документації до закупівлі згідно ідентифікатору UA-2022-01-26-006404-c

Розмір бюджетного призначення 2 249 991,10 грн.

Кількість: 620000 кВт*год


Розпочинати робочий день вдосвіта вже стало звичкою для працівників КП УЗН Солом’янського району.
Оперативно реагуємо на снігові опади і докладаємо максимум зусиль для комфортного пересування балансовими територіями підприємства. Забезпечуємо очищення доріжок, сходів та переходів та їх оброблення протиожеледними реагентами.

Сьогодні колектив КП УЗН Солом’янського району долучився до збору донорської крові в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова в рамках Дня донора крові, ініційованого Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією
Бажаємо всім міцного здоров’я!

На виконання Рішення Київської міської ради від 08.07.21 р. № 1588/1629 «Про оприлюднення інформації щодо проведення обстеження, обрізки та видалення зелених насаджень в місті Києві» повідомляємо, що 14 січня 2021 року КП УЗН Солом’янського району будуть проводитись роботи з видалення аварійних і сухостійних дерев в сквері на вул. М. Донця, 9, 11, 13-А, 13-Б та просп. Відрадний, 10-А, 12-А, 12-Б відповідно до Акту № 1193-А обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 29.11.2021.


Продовжуємо прибирати сніг на доріжках і сходах в межах балансових територій КП УЗН Солом’янського району задля створення комфортних та безпечних умов пересування киян.

Сьогоднішній робочий день працівників КП УЗН Солом’янського району розпочався ще вночі.
З третьої години забезпечуємо догляд за доріжками, сходами і переходами в межах закріплених територій, аби пересування киян було комфортним та безпечним.

Цього разу постраждали ялини в сквері на Повітрофлотському проспекті, 26, які пошкоджені невідомими особами.
По факту вандалізму викликано наряд поліції та передано матеріали для подальших оперативно-розшукових дій.
Ще раз закликаємо всіх: якщо ви бачите, що хтось руйнує, пошкоджує чи викрадає майно громади, будь-ласка, не стійте осторонь – зупиніть, викликайте поліцію!

Це був вдалий і насичений рік, протягом якого працівники КП УЗН Солом’янського району плідно працювали аби Солом’янський район був гарнішим, зеленішим і комфортним!

В цьому році проведено капітальний ремонт об’єктів зеленого господарства Солом’янського району за замовленням КО «Київзеленбуд», зокрема: скверу на вулиці Машинобудівній, 25-А, сквер Максима Шаповала на Повітрофлотському проспекті, 11-13, скверу на вулиці Донецькій, 57А, скверу між вулицями Польовою та Залізничною, скверу на розі вулиці М. Донця та проспекту Відрадний, капітальний ремонт ротонди та алеї в парку «Супутник» та капітальний ремонт благоустрою парку «Відрадний», влаштування освітлення в Парку захисників України, розпочато роботи з капітального ремонту скверу біля кінотеатру «Супутник» на вулиці Іскрівській і скверу на вулиці М. Донця, 9, 11, 13-А, 13-Б та проспекту Відрадний, 10-А, 12-А, 12-Б.
Також забезпечено комплексне озеленення вулиці Святослава Хороброго, скверу на вулиці Польовій, 56-74, скверу М. Шаповала і скверу на Повітрофлотському проспекті, 26
Протягом року підприємством висаджено 2209 дерев хвойних і листяних порід, 8622 декоративних кущів, облаштовано квітники на площі майже 3 га, для створення різнобарвних квіткових композицій висаджено близько 1200 тисяч квітів, влаштовано та відремонтовано 6,8 га газонів.
А ще працівники підприємства ремонтували дитячі, спортивні майданчики, лави і урни, доглядали за зеленими насадженнями і доріжками, і звісно ж щоденно проводили санітарне прибирання територій.
У новий 2022 рік ми входимо із новими сподіваннями і великими планами.
Щасливого Нового року!

Сьогодні спільно з профспілковим комітетом підприємства привітали працівників КП УЗН Солом’янського району з прийдешніми святами: Новим роком та Різдвом Христовим.

Сьогодні в парку «Відрадний» працівниками КП УЗН Солом’янського району розміщено захисну сітку над озером задля уникнення потрапляння до водойми зі схилу.
Батьки, не залишайте дітей без нагляду!
Будьте обережні!
1 2 3 41